Virtuální akademie Microsoft Dynamics NAV

Poznejte Microsoft Dynamics NAV a naučte se pracovat se základními prvky tohoto informačního systému jako je filtrování, vkládání dat, hledání nebo typickými uživatelskými oblastmi, jako jsou Finance, Sklad, Nákup a Prodej. Tento kurz podtrhuje nejdůležitější funkcionality Microsoft Dynamics NAV a podává přehledné shrnutí všech aplikačních oblastí. V rámci kurzu můžete projít celým informačním systémem snadno a rychle za pomoci zkušeného konzultanta. Série videí Microsoft Dynamics NAV vás provede krok za krokem od základních znalostí systému až po detailnější popisy jednotlivých aktivit. Můžete si snadno zvolit to, co vás zajímá a zlepšit své znalosti.

Úvod – Introduction to Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV jako informační / ERP systém. Co to vlastně ERP systém znamená, jak jej klasifikujeme a proč by měl být součástí vaší společnosti? Jak celá databáze funguje a jaké moduly jsou její součástí? Pokryje Microsoft Dynamics požadavky vaší společnosti, včetně všech oblastí?

Uživatelské rozhraní – User interface

Objevte jednotlivé části uživatelského rozhraní, jako je navigační panel, stránky, centrum rolí a další. Projděte si společně s konzultantem celé prostředí tohoto informačního systému krok za krokem.

Uživatelské úpravy – User personalization

Objevte možnosti uživatelských úprav a vlastního nastavení uživatelského rozhraní a maximalizujte tak svůj užitek při práci s informačním systémem. Poznejte rozdíly mezi uživatelským nastavením a konfigurací.

Základní funkce – Basic functionalities

Projděte si základní funkcionality v Microsoft Dynamics NAV, jako jsou například mazání, přidávání a změna vloženého obsahu. Klávesové zkratky pro zefektivnění vaší práce, posílání emailů jako přílohy, rychlé filtrování, tisk reportů a dokumentů a spoustu dalších. Získejte detailní přehled o integraci s ostatními Microsoft produkty, mezi které patří OneNote, Word a Excel.

Master data

Naučte se pracovat s daty prodejního a nákupního modulu v Microsoft Dynamics NAV. Zkušený konzultant vám poradí, jak zpracovávat karty zákazníka a vytvářet jednotlivé položky spojené s nákupním nebo prodejním procesem. Orientace a zápisy do účetní knihy pro vás budou po zhlédnutí tohoto kurzu jednoduchou a rychlou záležitostí.

Obchodní procesy – Process Sales and Purchases

Podívejte se jak Microsoft Dynamics NAV podporuje typické obchodní procesy. Představíme vám samostatný modul a přehled jeho možností. Naučíte se vytvářet, zpracovávat a měnit prodejní nebo nákupní nabídky a objednávky, vystavovat faktury a jiné potřebné dokumenty. Pomozte svým obchodním procesům k větší efektivitě a transparentnosti.

Máte dotazy nebo chcete více informací ohledně Microsoft Dynamics NAV a jeho implementaci? Napište nám: