Výroba

Výroba v Microsoft Dynamics NAV

Výroba: Základní výroba v Microsoft Dynamics NAVZákladní výroba

Umožňuje vytvářet výrobní kusovníky a vypočítat pevnou cenu. Dále je možné vytvářet a spravovat výrobní zakázky a zaúčtovat spotřebu a výstup do výrobních zakázek. Poté, co vytvoříte výrobní zakázku, můžete vypočítat čisté požadavky na základě této výrobní zakázky.

Výroba: Flexibilní výroba v Microsoft Dynamics NAVFlexibilní výroba

Tato granule umožňuje spouštět flexibilní výrobu, plánování dodávek a spravovat kapacitu plánování. Umožňuje vytvářet a spravovat různé verze kusovníků a technologických postupů výroby.

Výroba: Plánování dodávek v Microsoft Dynamics NAVPlánování dodávek

Základní plánování dodávek nám dává možnost plánovat požadavky na materiál na základě poptávky s podporou pro plánování hlavní výroby a požadavků na materiál. Zahrnuje automatické výrobní zakázky a nákupní objednávky, hlášení akcí pro rychlé a snadné vyrovnávání dodávky a poptávky apod.

Výroba: Kapacitní plánování v Microsoft Dynamics NAVKapacitní plánování

Základní kapacitní plánování umožňuje přidat kapacity (pracovní centra) do výrobního procesu. Můžete nastavit technologické postupy a ty pak používat pro výrobní zakázky a v plánování požadavků na materiál. Umožní vám také zobrazit zatížení a seznam úkolů pro kapacity.

Máte dotazy nebo chcete více informací ohledně Microsoft Dynamics NAV a jeho implementaci? Napište nám: