Zákaznický vývoj

Zákaznický vývoj

Realizujeme zákaznický vývoj pro všechny naše klienty, kteří využívají podnikový informační systém Microsoft Dynamics NAV, abychom podpořili jedinečné procesy jejich podnikání.

Využíváme metodologii Microsoft Dynamics SureStep, která nám v kombinaci se zkušenými experty mezi projektovými manažery, analytiky a vývojáři v naší firmě umožňuje zajistit téměř jakoukoliv úroveň zakázkových úprav včas a v rámci rozpočtu.

Vždy zahajujeme vývoj tím, že vytvoříme modely firemních procesů pro budoucí operace nebo vytvoříme prototyp, který je založen na našem vlastním předchozím vývoji. Tento postup nám poskytuje kontrolu a umožňuje nám soustředit se na hodnotu, jakou má program pro danou firmu. Zároveň nám také umožňuje eliminovat jakékoliv zbytečné kroky v procesu vývoje.

Během více než 20 let zkušeností s vývojem systému Microsoft Dynamics NAV jsme nashromáždili obrovské množství zkušeností, které nám ve většině případů slouží jako základ pro zakázkové modifikace. Toto nám v rámci trhu umožňuje ještě větší konkurenceschopnost a pro zákazníky přináší lepší hodnotu na hodinu vývoje než u jiných společností.

Vyberte další služby:

Vše na míru vašemu podnikání?

Máte zájem o vývoj nebo přizpůsobení produktu na míru vašemu podnikání? Náš tým zkušených programátorů vám řekne jak: