Zákaznický vývoj

Zákaznický vývoj

Realizujeme zákaznický vývoj pro všechny naše klienty, kteří využívají podnikový informační systém Microsoft Dynamics 365 Business Central a Microsoft Dynamics NAV, abychom podpořili jedinečné procesy jejich podnikání.

Využíváme metodologii Microsoft Dynamics SureStep, která nám v kombinaci se zkušenými experty mezi projektovými manažery, analytiky a vývojáři v naší firmě umožňuje zajistit téměř jakoukoliv úroveň zakázkových úprav včas a v rámci rozpočtu.

Vždy zahajujeme vývoj tím, že vytvoříme modely firemních procesů pro budoucí operace nebo vytvoříme prototyp, který je založen na našem vlastním předchozím vývoji. Tento postup nám poskytuje kontrolu a umožňuje nám soustředit se na hodnotu, jakou má program pro danou firmu. Zároveň nám také umožňuje eliminovat jakékoliv zbytečné kroky v procesu vývoje.

Během více než 20 let zkušeností s vývojem systému Microsoft Dynamics NAV a Microsoft Dynamics 365 Business Central jsme nashromáždili obrovské množství zkušeností, které nám ve většině případů slouží jako základ pro zakázkové modifikace. Toto nám v rámci trhu umožňuje ještě větší konkurenceschopnost a pro zákazníky přináší lepší hodnotu na hodinu vývoje než u jiných společností.

Vyberte další služby:

Vše na míru vašemu podnikání?

Máte zájem o vývoj nebo přizpůsobení produktu na míru vašemu podnikání? Náš tým zkušených programátorů vám řekne jak: