Založení účtu na CustomerSource

Pokud chcete využívat výhody služby CustomerSource, je nutné si pro přístup zřídit účet Microsoft, tzv. Live ID. Tento účet sestává z e-mailové adresy a hesla, pomocí kterých se budete přihlašovat ke CustomerSource, ale také můžete využít ostatní weby a služby Microsoft.

Jako účet můžete použít e-mailovou adresu, kterou už máte (nejlépe pracovní), nebo si můžete vytvořit nový účet Microsoft.

1

Přejděte na webovou stránku pro REGISTRACI NOVÉHO ÚČTU MICROSOFT a zvolte možnost nové registrace nebo rovnou vyplňte registrační formulář.

2

Při vyplňování zadejte své jméno, příjmení a e-mailovou adresu, pod kterou budete chtít do služby CustomerSource přistupovat. Doporučujeme pro tento případ použít vaši pracovní e-mailovou adresu. V případě, že zvolíte tuto možnost a zvolíte k registraci již existující e-mailovou adresu, bude nutné pouze ověřit, zda vám tato adresa patří.

3

Vyplňte zbytek registračního formuláře a klikněte na tlačítko „VYTVOŘIT ÚČET“.

4

Po ověření e-mailové adresy a vytvoření účtu Microsoft nám, jako svému partnerovi, tuto informaci oznamte a my vám již přístup k tomuto novému účtu přiřadíme. Můžeme vám vytvořit běžný uživatelský účet nebo vás stanovit administrátorem pro vaši společnost. Administrátor má možnost přidávat nebo naopak odebírat další uživatele, takže se práce s CustomerSource stává velice pohodlnou, přehlednou a plně ve vaší režii.

CustomerSource krok za krokem – od založení účtu, způsobu přidávání a odebírání uživatelů po využití všech benefitů:

ÚVOD DO CUSTOMERSOURCE:

REGISTRACE UŽIVATELŮ:

BENEFITY A PODPORA:

Pomůžeme vám s CustomerSource:

Napište nám pro více informací nebo pomoc při založení účtu Microsoft pro CustomerSource. Rádi vás celým procesem provedeme: