Zrychlete zpracování dokumentů v Microsoft Dynamics NAV

Rádi bychom Vás pozvali na další Live Meeting, na kterém Vám ukážeme jak zjednodušíte a automatizujete každodenní zpracování dokumentů v Microsoft Dynamics NAV – od příjmu a registrace dokumentu až po schválení, odeslání a nakonec načtení dříve zpracovaných dokumentů z digitálního archivu.

Document Capture je nejlepším a nejkomplexnějším doplňkovým řešením pro Microsoft Dynamics NAV, které skenuje, extrahuje data OCR, registruje, ukládá a archivuje všechny typy dokumentů s možností fulltextového vyhledávání.

KDY:  středa 17. 4. 2019, 10:00 – 10:30 hod
KDE: Live Meeting

AGENDA:

• Jak funguje Document Capture
• Expanse Management – Řízení nákladů
• Web Approval Portal – Možnosti schvalování dokumentů

Soubory PDF jsou automaticky stahovány z předdefinovaných e-mailových adres a zpracovány pomocí oceňované technologie OCR – bez účasti uživatelů vůbec. Papírové dokumenty se skenují pomocí stolního nebo síťového skeneru a sledují stejný tok jako soubory PDF.

Sledujeme nejnovější trendy Digitální transformace a rozhodli jsme se Vám ukázat, jak Vám může modul Document Capture usnadnit práci s daty  Vašeho Microsoft Dynamics NAV. K dispozici bude mnoho dalších funkčností, ale to je pouze začátek- neváhejte a připojte se na náš Live Meeting.

Těšíme se na Vaši účast!